فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با 14 تیر و گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری ها؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شفت از شهردار احمدسرگوراب تقدیر کرد

بدنبال حمایت شهرداری احمدسرگوراب از فعالیت های فرهنگی کتابخانه عمومی این شهر و پرداخت کامل سهم نیم درصدی این مرکز، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در روز شهرداری ها و دهیاری ها از رضا نیکویی، شهردار احمدسرگوراب تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، همزمان با 14 تیر و گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری ها رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت با حضور در شهرداری از شهردار احمدسرگوراب و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد.
زینب عزیز پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در مراسم تجلیل از شهردار احمدسرگوراب که به پاس حمایت ها و اهتمام ویژه وی در پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه این شهر و نیز کمک به ترویج فرهنگ مطالعه در قالب اهدای کتاب و منابع کتابخانه ای صورت پذیرفت، نقش شهرداری ها را در توسعه امر کتابخوانی در بین اقشار مختلف مردم مهم و اثرگذار توصیف کرد.
شهردار احمدسرگوراب نیز در این مراسم حمایت از مقوله توسعه فرهنگی را از رسالت های اصلی شهرداری برشمرد و با بیان اینکه سرمایه گذاری در این حوزه موجب جلوگیری از صدمات جبران ناپذیری در آینده می شود، بر استمرار این حمایت ها از کتابخانه عمومی آیت الله حکیم این شهر تاکید کرد.
پرداخت منظم سهم نیم درصدی کتابخانه، حمایت مالی، معنوی، اهدای ده ها جلد کتاب به کتابخانه آیت الله حکیم احمدسرگوراب، مشارکت در برنامه های فرهنگی این مجموعه و بازدید از کتابخانه از مهمترین اقدمات رضا نیکویی در مجموعه شهرداری احمدسرگوراب شهرستان شفت تا به امروز بوده است.
گفتنی است شهرداری احمدسرگوراب پس از شهرداری های چابکسر و رحیم آباد شهرستان رودسر، یکی از مجموعه های حامی کتابخانه عمومی این شهر با بیشترین درصد تحقق سهم پرداختی نیم درصد در بین شهرداری ها است.
 
كلمات كليدی : تقدیر شهردار احمدسرگوراب , روز شهرداری و دهیاری
نسخه قابل چاپ