فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) آستارا؛

نشست «تبیین صرفه جویی در مصرف آب» برگزار شد

با همکاری ادارات کتابخانه های عمومی و آب و فاضلاب شهرستان آستارا جلسه تبیین صرفه جویی در مصرف آب و حفظ منابع آبهای زیر زمینی به مناسبت آغاز فصل گرما و لزوم صرفه جویی در مصرف آب در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست «تبیین صرفه جویی در مصرف آب» روز شنبه (11تیر) با همکاری ادارات کتابخانه های عمومی و آب و فاضلاب شهرستان آستارا و نیز با حضور رامش انورزاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا؛ هدایتی، کارشناس فنی اداره آب و فاضلاب این شهرستان، اعضا، کتابداران و دوستداران کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) آستارا برگزار شد.
کارشناس فنی اداره آب و فاضلاب ایتارا در این نشست ویژه به بیان فرآیند تصفیه و تولید آب شرب وآثار نامطلوب کاهش ذخایر آب به علت افزایش مصرف بی رویه و نحوه مدیریت مصرفه بهینه جهت حفظ ذخایر آبهای زیر زمینی به عنوان سرمایه ملی به ارائه اطلاعات پرداخت.
در ادامه رامش انورزاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا نیز با اشاره به اهمیت رعایت مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب، نقش هر فرد را در رعایت این امر مهم حیاتی دانست و به عنوان وظیفه ملی یاد کرد.
در ادامه این جلسه کتاب «در مصرف آب صرفه جویی کنیم» انتشارات نشر و تحقیقات ذکر،  برای رده سنی کودک جهت بستر سازی و آموزش اصول مصرف بهینه آب از سنین پایه معرفی شد.
نسخه قابل چاپ