فهرست

اخبار شهرستان‌ها

باحضور معاون فرماندار شهرستان رشت؛

محفل قصه گویی قرآنی در کتابخانه کودکان باران رشت برگزار شد

محفل قصه گویی قرآنی با خوانش قصه های قرآنی و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت در کتابخانه کودکان باران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، محفل قصه گویی قرآنی روز چهارشنبه(8تیر) با خوانش قصه های قرآنی و با حضور آرمین عموزاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رشت؛ پوریا قویدل، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، جمعی از کودکان عضو کتابخانه، مادران علاقمند به کتاب و کتابخوانی و نیز با سخنرانی زینب زائری، کارشناس مسائل قرآنی به عنوان قصعه گو در کتابخانه کودکان باران برگزار شد.
در این برنامه فرهنگی که به ابتکار کتابداران کتابخانه عمومی کودکان باران برگزار شد، کودکان ضمن آشنای با قصص قرانی با شخصیت های این قصه ها آشنا شده و در مورد آیات قرآن کریم مطالب مفیدی فرا گرفتند.
گفتنی است آرمین عموزاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رشت نیز در این محفل قصه گویی ضمن اظهار خوشحالی از برگزاری این محفل قرآنی به ابتکار مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان رشت بر لزوم حمایت همه دستگاه های شهرستان و شهرداری ها از فعالیت های فرهنگی کتابخانه ها تاکید کرد.