فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه عمومی دکتر الهی قمشه ای؛

کارگاه آموزشی پیشگیری اعتیاد در کودکان و نوجوانان ویژه مادران برگزار شد

با حضور جمعی از مادران عضو کتابخانه و با هدف آگاهی بخشی و دانش مهارتهای فرزند پروری و کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کودکان و نوجوانان کارگاه آموزشی پیشگیری اعتیاد در کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی دکتر الهی قمشه ای شفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، کارگاه آموزشی پیشگیری اعتیاد در کودکان و نوجوانان روز یکشنبه(5تیر) با حضور جمعی از مادران عضو کتابخانه عمومی دکتر الهی قمشه ای شهر شفت برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که با هدف آگاهی بخشی و ارتقاء دانش مهارتهای فرزند پروری و کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کودکان و نوجوانان برگزار شد در خصوص مهارت های ارتباط با کودکان و نوجوانان برای جلوگیری از ابتلای آنان به اعتیاد بحث و تبادل نظر شد.
کارشناس سازمان بهزیستی و اورژانس اجتماعی به عنوان سخنران این کارگاه آموزشی ضمن اشاره به مباحث فرزند پروری و پیشگیری از اعتیاد در کودکان و نوجوانان، یکی از مهارت های اصلی فرزند پروری را ایجاد رابطه دوستانه با فرزندان و سپری کردن اوقات فراغت با آنان و انجام کارهای مشترک با ایشان عنوان کرد.
تبادل نظر مادران شرکت کننده در این کارگاه با کارشناس این حوزه و نیز بیان دیدگاه های شرکت کنندگان و تجربه هایشان پایانبخش این نشست آموزشی در کتابخانه عمومی دکتر حسین الهی قمشه ای شهرستان شفت بود.نسخه قابل چاپ