فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه عمومی شهید باهنر لاهیجان؛

دوره های آموزشی سرویسکار خودرو و برقکار ساختمان برگزار می شود

با اعطای گواهینامه بین المللی، با همکاری ادارات کل کتابخانه های عمومی گیلان و فنی و حرفه ای استان و به میزبانی کتابخانه عمومی شهید باهنر لاهیجان، دوره های آموزشی سرویسکار خودرو ویژه بانوان و برقکار ساختمان ویژه آقایان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، دوره های آموزشی سرویسکار خودرو ویژه بانوان و برقکار ساختمان برای آقایان به صورت جداگانه و منظور آشنایی علاقمندان به این رشته های فنی، به صورت رایگان و زیرنظر اساتید این حوزه در کتابخانه عمومی شهید باهنر لاهیجان برگزار می شود.
در دوره آموزشی سرویسکار خودرو ویژه بانوان، علاوه بر آموزش اولیه مبانی تعمیرات خودرو، نحوه رفع مشکلات احتمالی آن توسط بانوان تدریس خواهد شد.
همچنین در دوره آموزشی برقکار ساختمان ویژه آقایان، شرکت کنندگان با مفاهیم جریان الکتریسیته، تفاوت برق مستقیم و متناوب، تعریف فرکانس برق شهری، برق تک فاز و سه فاز و ... آشنا خواهند شد.
همچنین طبق اعلام برگزارکنندگان این دوره هزینه ثبت نام، مشاوره و‌ شرکت در آزمون بر عهده کارآموزان می باشد.
 علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند تا 25تیرماه سال جاری درخواست خود را از طریق شماره تماس 42220282 و یا مراجعه حضوری به کتابخانه عمومی شهید باهنرلاهیجان به نشانی خیابان 22 آبان، جنب اداره پست مرکزی به دست اندرکاران برگزاری کارگاه در این کتابخانه اعلام و در این دوره شرکت کنند.
 اعطای گواهینامه آموزشی بین المللی به هنرجویان از سوی اداره کل فنی و حرفه ای استان از مزایای شرکت در این دوره آموزشی خواهد بود.
 دوره های آموزشی مهارت آموزی در رشته های مختلف هنری، فنی و مهندسی از این پس به صورت رایگان ویژه اعضای کتابخانه های عمومی، با همکاری مشترک ادارات کل کتابخانه های عمومی گیلان و فنی و حرفه ای استان در کتابخانه های عمومی سراسر گیلان ادامه خواهد داشت.
 
        
كلمات كليدی : کارگاه آموزشی , برقکار ساختمان , لاهیجان , کتابخانه عمومی
نسخه قابل چاپ