فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت؛

دوره آموزشی معرق چوب ویژه بانوان برگزار می شود

دوره آموزشی معرق چوب ویژه بانوان با همکاری ادارات کل کتابخانه های عمومی گیلان و فنی و حرفه ای استان به میزبانی کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت با اعطای گواهینامه بین المللی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، دوره آموزشی معرق چوب ویژه بانوان به منظور آشنایی علاقه مندان به این هنر، به صورت رایگان و برای بانوان در کتابخانه میرزاکوچک جنگلی رشت برگزار می شود.
همچنین طبق اعلام برگزارکنندگان این دوره هزینه ثبت نام، مشاوره و‌ شرکت در آزمون بر عهده کارآموزان می باشد.
 علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند تا 10 خردادماه سال جاری درخواست خود را از طریق شماره تماس ۳۳501633 و یا مراجعه حضوری به این مرکز به نشانی میدان رازی، بلوار زنده یاد شیون فومنی، نرسیده به سه راه آسایشگاه معلولین به دست اندرکاران برگزاری کارگاه در این کتابخانه اعلام و در این دوره شرکت کنند.
 اعطای گواهینامه آموزشی بین المللی به هنرجویان از سوی اداره کل فنی و حرفه ای استان از مزایای شرکت در این دوره آموزشی خواهد بود.
 دوره های آموزشی مهارت آموزی در رشته های مختلف هنری، فنی و مهندسی از این پس به صورت رایگان ویژه اعضای کتابخانه های عمومی، با همکاری مشترک ادارات کل کتابخانه های عمومی گیلان و فنی و حرفه ای استان در کتابخانه های عمومی سراسر گیلان ادامه خواهد داشت.
 
نسخه قابل چاپ