فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در دومین برنامه استانی پویش شهر می خواند در گیلان؛

محفل پاسداشت زبان پارسی و بزرگداشت فردوسی در رشت برگزار می‌شود

با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت و به مناسبت 25 اردیبهشت، روز پاسداشت زبان پارسی و بزرگداشت فردوسی، محفل شاهنامه خوانی از سری برنامه های پویش شهر می خواند در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، دومین برنامه کتابخوانی پویش "شهر می خواند" در گیلان به مناسبت روز پاسداشت زبان پارسی و بزرگداشت فردوسی، محفل شاهنامه خوانی با حضور کورش رنجبر، بعنوان قصه گو روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه و به‌ همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و همکاری سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت، در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.
اجرای شاهنامه خوانی توسط اعضای کودک کتابخانه های عمومی شهر رشت و نیز سخنرانی در خصوص ویژگی های شاهنامه فردوسی از دیگر بخش های این محفل فرهنگی خواهد بود.
این محفل شاهنامه خوانی ساعت18روز یکشنبه (25 اردیبهشت) بصورت حضوری و با حضور علاقمندان به ادبیات و فرهنگ پارسی و نیز کتابداران در پیاده راه فرهنگی شهر رشت، جنب مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار خواهد شد.
گفتنی است نخستین برنامه کتابخوانی از سری برنامه های پویش "شهر می خواند" با نقد و بررسی کتاب "سووشون" اثر ماندگار سیمین دانشور با حضور جمعی از بانوان علاقه مند به کتاب و کتابخوانی در بوستان بانوان شهر رشت برگزار و با استقبال دوستداران کتاب و کتابخوانی مواجه شد.
نسخه قابل چاپ