فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با تعطیلات نوروزی سال جدید؛

کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت میزبان دوستداران کتاب شد

کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت در روزهای تعطیلات نوروزی سال 1401 با امانت 90 جلد کتاب میزبان دوستداران کتاب و کتابخوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با تعطیلات نوروز 1401 و اعلام شیفت بندی کتابخانه های عمومی جهت ارائه خدمات در سراسر کشور، کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت در دوش شیفت کاری صبح و عصر پذیرای عموم علاقمندان و دوستاران کتاب و کتابخوانی بود.

همچنین این کتابخانه عمومی که در یکی از محله های قدیمی شهر رشت واقع شده است در روزهای تعطیلات نوروزی استمرار فعالیت های کتابخانه ای توسط کتابداران را در دستور کار قرار داده و با امانت بیش از90 کتاب به دوستداران مطالعه نوروز پرباری را برای ایشان رقم زد.

کتابداران کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت همچنین در این ایام با عضویت 10 نفر و بهره مندی ایشان به فضای کتابخانه ای و کتاب های کتابخانه تعداد اعضای کتابخانه را به رقم 1332 نفر رساندند.

گفتنی است این کتابخانه عمومی که در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی نیز میزبان مسئولین، چهره های فرهنگی، هنری ، اصحاب رسانه و عموم دوستداران کتاب و کتابخوانی بود با مساحتی بالغ بر 577 متر مربع در دو طبقه بصورت همزمان میزبان خانم ها و آقایان در سالن های مطالعه مجزا می باشد.

همچنین کتابخانه عمومی میزا کوچک جنگلی با دارا بودن بخش های مختلفی چون بخش مطالعهvip  ، فعالیت های جنبی، گالری نمایش آثار هنری و بخش کودک و داشتن بیش از 18000 جلد کتاب، مکان بسیار مناسبی برای حضور دوستداران کتاب و فعالیت های فرهنگی و هنری می باشد.

علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می توانند علاوه بر مشاهده صفحه مجازی این مرکز فرهنگی به نشانی Instagram.com/rashtmirzakochakpl و پرتال آن به نشانی https://124085.samanpl.ir از نحوه خدمات این کتابخانه و همچنین ساعات فعالیت آن مطلع شوند.

كلمات كليدی : کتابخانه عمومی رشت , تعطیلات نوروزی , کتابداران , کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت
نسخه قابل چاپ