فهرست

اخبار شهرستان‌ها

سرپرست فرمانداری رضوانشهر در جریان شرکت در طرح کتابخانه گردی؛

همه ما باید دغدغه مند در حوزه گسترش فرهنگ مطالعه باشیم

سید نادر صفوی در جریان بازدید از کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) این شهر ضمن تبریک فرارسیدن هجدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی گفت: بر ضرورت دغدغه مندی همه دست اندرکاران حوزه کتاب نسبت به ترویج فرهنگ عمومی مطالعه و گسترش آن در بین افراد و خانواده ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، سید نادر صفوی؛ سرپرست فرمانداری شهرستان رضوانشهر در نخستین ساعات امروز سه شنبه(17 اسفند) و هجدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور ضمن بازدید از کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر این روز را به کتابداران تبریک گفت.
سید نادر صفوی در جریان این بازدید، ضمن تبریک سالروز تاسی نهاد کتابخانه های عمومی به همه شهروندان اهل علم و دانش، دانشجویان، دانش آموزان و اهالی کتاب دوست شهرستان رضوانشهر فراگیری علم و دانش را راهی به سوی سعادت و فرازنگی عنوان کرد.
فرماندار شهرستان رضوانشهر با بیان اینکه با هم افزایی، تعامل می توانیم در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کارهای بسیار خوبی را که رهبر فرزانه انقلاب هم در سخنان و توصیه های خود به آنها اشاره فرمودند جامه عمل بپوشانیم، گفت: از همین جا از همه عموم مردم فهیم و نجیب کتاب دوست و کتاب خوان و اهل فرهنگ کتابخوانی دعوت می کنم نسبت به ترویج این فرهنگ عمومی و گسترش آن در بین افراد و خانواده ها هر چه بیشتر کوشا و فعال تر باشند.
وی در پایان با اظهار امیدواری نسبت به اقدامات ارزشمند مجموعه کتابخانه های عمومی در حوزه اجرای برنامه های فرهنگی، ترویجی، آموزشی و عملی خاطرنشان کرد: امیدوار هستم بتوانیم در راستای ترویج این فرهنگ با تعامل و با کمک همدیگر، شهرستان رضوانشهر را به عنوان یکی از شهرستان های برتر در استان تبدیل نماییم.
 
كلمات كليدی : کتابخانه گردی , رضوانشهر , فرماندار رضوانشهر
نسخه قابل چاپ