فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور بررسی وضعیت و پیگیری مراحل احداث؛

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس از پروژه کتابخانه عمومی آبکنار بازدید کرد

احمد دنیامالی، نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل پروژه در حال احداث کتابخانه عمومی آبکنار بندر انزلی از اختصاص اعتبار5میلیارد ریالی جهت تکمیل این پروژه فرهنگی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، احمد دنیامالی، رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با همراهی نجمه فکوری سنگاچین، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی با حضور در محل پروژه در حال احداث کتابخانه عمومی شهید نامجوی آبکنار بندر انزلی از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی، معماری بنا و اقدامات صورت پذیرفته در این کتابخانه عمومی قرار گرفت.
نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن تاکید بر اتمام مراحل ساخت این کتابخانه یکی از مهمترین نیازهای مردم منطقه را بهره مندی از فضای مناسب فرهنگی عنوان کرد.
احمد دنیامالی همچنین اتمام سریع مراحل آماده سازی کتابخانه را از انتظارات خود از مسئولین شهرستان عنوان و از اختصاص اعتبار5میلیارد ریالی جهت تکمیل این پروژه خبرداد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرانزلی نیز در این بازدید گزارشی از روند پیشرفت پروژه در حال احداث کتابخانه عمومی شهید نامجوی آبکنار ارائه کرد.
گفتنی است شهرستان بندر انزلی هم اکنون دارای 9 باب کتابخانه عمومی فعال عمومی نهادی و مشارکتی در شهر، بخش و روستاهای این شهرستان است و کتابخانه عمومی شهید نامجوی آبکنار به عنوان دهمین کتابخانه این شهرستان دارای59 درصد پیشرفت فیزیکی است.