فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مسابقه ملی نقاشی شخصیت محبوب کتاب من برگزار می شود

به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان و همزمان با دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب، مسابقه ملی نقاشی شخصیت محبوب کتاب من ویژه کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مسابقه ملی نقاشی "شخصیت محبوب کتاب من" ویژه کودکان و نوجوانان سراسر کشور همزمان با آغاز جشن های چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از روزسه شنبه( 12 بهمن) لغایت جمعه (22 بهمن) توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.
در این مسابقه نقاشی ملی که ویژه کودکان و نوجوانان در رده های سنی 6 تا 17سال از سراسر کشور برگزاری می شود، علاقمندان می بایست نقاشی شخصیت محبوب کتاب مورد علاقه خود را با سبک های مختلف هنری طراحی کرده و از دو طریق، مراجعه به سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی www.samakpl.ir، ثبت نام در آن و کلیک بر روی پوستر مسابقه و بارگزاری فایل نقاشی خود، در این مسابقه شرکت کنند.
طبق اعلام دبیرخانه برگزاری این رویداد فرهنگی ملی، علاقمندان شرکت در این مسابقه همچنین می توانند با ارسال تصویر نقاشی خود با کیفیت قابل قبول از لحاظ بصری از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ به شماره ۰۹۲۳۳۰۵۹۸۶۹ و همچنین ارسال مشخصات فرد شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، استان و شهر محل سکونت، شماره تماس، عنوان کتاب به دبیرخانه این مسابقه ملی ارسال نماید.
همچنین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه ملی تا روز جمعه( ۲۲ بهمن ماه) اعلام و نفرات برگزیده با اهدای جوایزی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ۱۷ اسفند تقدیر خواهند شد.

 
كلمات كليدی : کتابخانه عمومی حکیم فردوسی , کلشتر , رودبار
نسخه قابل چاپ