فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با دهه فجر و طی مراسمی با حضور مسئولین؛

کتاب الفبای معرفت در فومن رونمایی شد

همزمان با دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب به میزبانی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فومن، مراسم رونمایی از کتاب الفبای معرفت نوشته کیوان پندی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مراسم رونمایی از کتاب "الفبای معرفت" نوشته کیوان پندی با موضوع زندگی نامه شهدای سرافراز شهرستان فومن همزمان با دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با مشارکت و همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فومن و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار شد.
در این مراسم ویژه که به منظور ارج نهادن به مقام والای شهیدان انقلاب، دفاع مقدس و شهدای حریم ولایت و با حضور فاطمه دقتکار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فومن، و روسای ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشدار مرکزی، رئیس اداره بهزیستی و سپاه ناحیه فومن و جمعی از مسئولین و علاقمندان به ادبیات دفاع مقدس برگزار شد، کتاب "الفبای معرفت" به کوشش کیوان پندی رونمایی و نقد و بررسی شد.
کتاب الفبای معرفت (شهدای فومن) نوشته کیوان پندی در 394 صفحه به سفارش معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان چاپ و منتشر شده است.
 این کتاب شامل 4 فصل بوده که در فصل اول به معرفی اجمالی شهرستان فومن و سیر دوره های تاریخی آن از عهد باستان تا دوره انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی پرداخته شد.
در فصل دوم این اثر ، زندگینامه و شرح احوال شهدای انقلاب اسلامی ، ترور و به ویژه دفاع مقدس شهرستان فومن تهیه و تدوین گشته و در فصل های سوم و چهارم در مورد آثار و یادگار ها ی شهدا و همچنین مشخصات آثار مکتوب بر روی سنگ مزار قدیم گلزار های شهدا به رشته تحریر در آمده است.كلمات كليدی : الفبای معرفت
نسخه قابل چاپ