فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور تبریک فرارسیدن هفته کتاب و روز کتابدار؛

نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال با کتابداران کتابخانه عمومی رضوانشهر دیدار کرد

حسن محمدیاری، نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با حضور در کتابخانه عمومی حضرت باقرالعلوم(ع) رضوانشهر ضمن دیدار با کتابداران از بخش های مختلف این مرکز فرهنگی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، حسن محمدیاری، نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر با حضور در کتابخانه عمومی حضرت باقرالعلوم(ع) رضوانشهر ضمن دیدار با کتابداران و تبریک روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از بخش های مختلف این مرکز فرهنگی بازدید کرد.
نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در این دیدار که با حضور محمود قاسمی، فرماندار شهرستان رضوانشهر؛ ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر و جمعی از روسای ادارات این شهرستان صورت پذیرفت با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی گفت: اگر ما می خواهیم در جامعه خودمان شاهد آگاهی و فرزانگی باشیم، باید کتابخوانی را در بین جوانان و نوجوانان ترویج بدهیم.
محمدیاری با بیان اینکه امروز فضای مجازی باعث شده بیشتر اوقات جوانان ما به هدر برود بر لزوم برنامه ریزی دقیق و منسجم برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در قالب اجرای برنامه های فرهنگی، مسابقات کتابخوانی، جشنواره های مختلف و دوره های آموزشی در کتابخانه ها تاکید کرد.
وی همچنین پیگیری مشکلات نهاد کتابخانه های عمومی و رفع مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان های رضوانشهر، ماسال و تالش را از مهمترین دغدغه های خود برشمرد و با اظهار امیدواری نسبت به رفع این موانع موجود، از تلاش های مجموعه کتابخانه های عمومی در برگزاری برنامه های فرهنگی، آموزشی و ترویجی برای رفع نیازهای اطلاعاتی مردم تشکر کرد.
گفتنی است شهرستان رضوانشهر هم اکنون دارای 3باب کتابخانه عمومی در مرکز این شهرستان، پره سر و پونل بوده و همه روزه میزبان علاقمندان به مطالعه و کتابخوانی است.


نسخه قابل چاپ