فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور روانشناس و مشاور کودکان؛

کارگاه آموزش سواد علمی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار شد

کارگاه آموزش سواد علمی(آموزش مهارت گفتگوی منطقی به کودکان) با حضور روانشناس و مشاور کودکان در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کارگاه آموزش سواد علمی (آموزش مهارت گفتگوی منطقی به کودکان) با حضور زهره حبیبی، کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره کودکان به میزبانی کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء (ص) رشت و در پلتفرم شبکه مجازی اسکای روم برگزار شد.
زهره حبیبی، کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره کودکان و مربی سازمان بهزیستی استان گیلان و از اعضای فعال کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت در این کارگاه آموزشی که به منظور بررسی و ارائه راهکارهای عملی برقراری ارتباط موثر میان والدین و کودکان برگزار شد ضمن صحبت در خصوص راه های گفتگوی منطقی با کودکان و برقراری ارتباط مناسب با آنان به ارائه مطالب آموزنده ای برای مخاطبان، از جمله مادران و پدران که دغدغه برقراری ارتباط و گفتگوی منطقی با کودکان خود را دارند پرداخت.
در پایان این کارگاه آموزشی که همزمان به صورت زنده از طریق صفحه  مجازی کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) نیز در معرض دید علاقمندان به مباحث تربیتی قرار گرفت، با استقبال مناسبی از سوی مخاطبین و اعضای کتابخانه همراه بود.
طرح پرسش و ارائه پاسخ از سوی این روانشناس تربیتی حوزه کودکان به ابهامات و سوالات مخاطبین از جمله مادران و پدران شرکت کننده در این کارگاه پایانبخش این نشست مجازی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت بود.كلمات كليدی : کارگاه آموزشی , رشت , تربیت کودک , خاتم الانبیاء (ص)
نسخه قابل چاپ