فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور نویسنده مجموعه کتابهای چهارده معصوم(ع)؛

نشست مجازی قصه خوانی از کتاب «امام زمان (عج)» در چابکسر برگزار شد

نشست مجازی قصه گویی با حضور زهرا عبدی، نویسنده کتاب «امام زمان (عج)» از مجموعه کتاب های چهارده معصوم(ع) به میزبانی کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست مجازی قصه خوانی از کتاب «امام زمان (عج)» از مجموعه کتاب های چهارده معصوم(ع) به عنوان یکی از منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صبح امروز چهارشنبه(10شهریور) با حضور زهرا عبدی، نویسنده کتاب، با نقش آفرینی کتابداران کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر و با استقبال جمعی از اعضای کودک این کتابخانه برگزار شد.

نویسنده مجموعه کتاب های چهارده معصوم (ع) در این نشست مجازی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این محفل مجازی با حضور کودکان عضو کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر در خصوص نحوه نگارش کتاب و تاثیر ذوق، قریحه و علاقه شخص به ورود به عرصه نویسندگی مطالبی بیان داشت.

زهرا عبدی همچنین شرکت در دوره های آموزشی نویسندگی و خواندن صحیح دیگر منابع مکتوب را از عوامل تاثیرگذار در موفقیت آثار یک نویسنده عنوان کرد.

نویسنده کتاب «امام زمان (عج)» در ادامه این نشست مجازی با معرفی و خوانش بخش هایی از کتاب «امام زمان (عج)» به ویژگی های این اثر اشاره کرد و از استقبال علاقمندان به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از مطالعه این کتاب سخن گفت.

قصه خوانی همراه با اجرای بخش هایی از کتاب توسط سمیه رمضانی هوشمند، رابط فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و کتابدار کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر و روخوانی و نقاشی بخش هایی از این اثر توسط فاطمه باقری پور، از اعضای کودک کتابخانه پایانبخش این محفل مجازی بود.

گفتنی است کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر شهرستان رودسر از کتابخانه های فعال در زمینه برگزاری نشست های مجازی در مناسبت های مختلف با حضور نویسندگان و چهره های فرهنگی است.

برگزاری ویژه برنامه لهوف خوانی از کتاب «لهوف سید بن طاووس» نوشته اسلامی حسینی ساعت10 روز پنجشنبه(18شهریور)، نشست مجازی قصه گویی گروهی حضرت رقیه (س) ساعت11 روز یکشنبه (21شهریور) و نشست مجازی بررسی اشعار شهریار ساعت11 روز شنبه(27شهریور) از دیگر برنامه های کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی شهر چابکسر در ماه جاری خواهد بود.

عكس های مرتبط : كلمات كليدی : جشنواره رضوی , زهرا عبدی , قصه گویی , چابکسر
نسخه قابل چاپ