فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مدیر کل امور بانوان استانداری گیلان در مراسم افتتاح دومین کتابخانه مادر و کودک گیلان:

کمرنگ شدن گفتگو بین اعضای خانواده دغدغه امروز در جامعه است

زهرا یعقوب نژاد در مراسم افتتاح کتابخانه عمومی پروفسور مریم میرزاخانی صومعه سرا کمرنگ شدن گفتگو بین اعضای خانواده را دغدغه امروز عنوان کرد و گفت: راه اندازی فضاهای فرهنگی به تقویت این ارتباط کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، زهرا یعقوب نژاد، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان پیش از ظهر سه شنبه 21 اردیبهشت در مراسم افتتاح دومین کتابخانه ویژه مادر و کودک گیلان در صومعه سرا ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای راه اندازی این مکان فرهنگی، اظهار کرد: اجرای این طرح ابتکاری و خلاقانه است.
وی با بیان اینکه وجود هم افزایی بین دستگاهی در زمینه اجرای چنین پروژه‌های فرهنگی لازم و ضروری است، افزود: تقویت گفتگوی میان اعضای خانواده یکی از دغدغه‌های اصلی در حوزه زنان و خانواده است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با اشاره به اینکه راه اندازی چنین پروژه‌های فرهنگی که نقش مادران و کودکان را در کنار هم قرار می‌دهد می‌تواند زمینه کاهش این دغدغه را فراهم کند، گفت: جای خوشحالی است که با تعریف یک فضا در کنار ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی به نقش آموزش و مشاوره برقراری ارتباط سالم و آموزش مهارت‌های زندگی برای اعضای خانواده فراهم می‌شود.
وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر توجه خوبی از سوی نهاد کتابخانه های کشور و استان گیلان به این بخش شده است، اضافه کرد: انتظار می‌رود از این دست پروژه‌هایی که به برگزاری و برقراری ارتباط خوب در میان اعضای خانواده کمک می‌کند با هم افزایی و همکاری بیشتر دستگاه‌ها اجرایی شود.
نسخه قابل چاپ