فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابداران کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء (ص) رشت؛

دو ویژه برنامه فرهنگی با نقش آفرینی کتابداران رشت و کشور برگزار شد

نشست کتاب خوان کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رشت و ویژه برنامه فرهنگی کتاب خوان کتابداران بخش های ویژه گویا بریل چهار استان کشور به همت کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست کتاب خوان کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رشت و ویژه برنامه فرهنگی کتاب خوان کتابداران بخش های ویژه گویا بریل چهار استان کشور به همت کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت و در پلتفرم شبکه مجازی اسکای روم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت برگزار شد.
در این نشست های جداگانه که همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد، کتابدارانی از کتابخانه های عمومی شهرستان رشت ضمن معرفی کتاب های خوانده شده خود، تجربیات خود در زمینه مطالعه این آثار را با علاقمندان به کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذاشتند.
همچنین در نشست دیگری که به میزبانی کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد کتابدارانی از چهار استان گیلان، گلستان،خراسان شمالی و خراسان رضوی با معرفی کتاب های خوانده شده خود این کتاب های را با دیگران به اشتراک گذاشتند.
گفتنی است کتابداران شهرستان رشت یش از این نیز در مناسبت های مختلف برنامه های فرهنگی متنوعی در بستر فضای مجازی برای علاقمندان و دوستداران کتاب برگزار کرده اند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ