فهرست

اخبار شهرستان‌ها

باحضور فرماندار شهرستان رضوانشهر؛

ديوار کتاب کتاب رضوانشهر رونمایی شد

دیوار کتاب شهر رضوانشهر با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و تاکید بر اهمیت مقوله خواندن و مطالعه با حضور فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر و جمعي از مسئولين رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ همزمان با دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور محمود قاسمی، فرماندار و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر؛ ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، مسئولین و جمعی از دوستداران کتاب و کتابخوانی، دیوار کتاب رضوانشهر رونمایی شد.
فرماندار و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر در مراسم رونمایی از این دیوار کتاب با بیان اینکه امروز يکي از راه هاي سنجش درجه تعالي فرهنگ تمدن جوامع ميزان مطالعه وگرايش به کتاب درميان آنهاست، اقدام شهرداری، شورای اسلامی شهر رضوانشهر و مجموعه کتابخانه های عمومی بدلیل مطرح کردن موضوع در جلسات انجمن ارزشمند توصیف کرد.
دیوار نگاره کتاب شهر رضوانشهر حاوی مضامینی در خصوص اهمیت مطالعه از دیدگاه ائمه معصومین(ع) و بزرگان و اندیشمندان ایران بوده و به پیشنهاد اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان و توسط شهرداری اجرا شده است.
گفتنی است فرماندار شهرستان رضوانشهر در حاشیه رونمایی از این دیوارنگاره باحضور در کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) با کتابداران این کتابخانه دیدار و از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کرد.
 
نسخه قابل چاپ