فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و به میزبانی کتابخانه استان قدس رضوی؛

دو نشست فرهنگی کتاب خوان و محفل ادبی شعرخوانی امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار می شود

نشست کتاب خوان و محفل ادبی شعرخوانی مجازی حضرت امام رضا(ع) کتابداران و خادمیاران آستان قدس رضوی فردا پنجشنبه(9بهمن) به همت کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر، با همکاری کانون کتاب و کتابخانه آستان قدس رضوی با حضور کتابدارانی از 8 استان کشور در مشهد مقدس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این نشست های جداگانه که با هماهنگی کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و با نقش افرینی کتابداران و خادمیارانی از 8 استان کشور برگزار می شود، 8عنوان کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس معرفی و با علاقمندان به کتاب و کتابخوانی به اشتراک درخواهد آمد.
همچنین در نشست دیگری که به میزبانی کتابخانه عمومی آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد، جمعی از کتابداران با خوانش اشعاری در مدح و ثنای حضرت ثامن الحجج آن را به پیشگاه نورانی و ملکوتی آن حضرت تقدیم خواهند کرد.
گفتنی است نشست کتاب خوان کتابداران و خادمیاران آستان قدس رضوی و محفل ادبی شعر امام رضا(ع) فردا پنجشنبه(9بهمن) ساعت 16 و 18 بصورت زنده از طریق پلتفرم اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl در معرض دید عموم علاقمندان و دوستداران نشست ها و محافل ادبی قرار خواهد گرفت.
علاقمندان جهت مشاهده و شرکت در این محفل ادبی می توانند پس از ورود به صفحه مجازی اسکای روم و کلیک بر روی گزینه میهمان در این نشست های فرهنگی مشارکت کنند.

نسخه قابل چاپ