فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه عمومی کودکان باران رشت و با حضور مشاور خانواده؛

کارگاه آموزشی فرزند پروری با مروری بر جدیدترین روشهای تربیتی کودک برگزار شد

در آستانه هفته کتاب و به میزبانی کتابخانه عمومی کودکان باران رشت نشست مجازی فرزند پروری با حضور نسیبه عاشوری، مشاور خانواده و استاد دانشگاه از صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست مجازی «فرزند پروری» روز چهارشنبه(21 آبان) در آستانه فرارسیدن هفته کتاب و با حضور نسیبه عاشوری، مشاور خانواده و استاد دانشگاه و با استقبال دوستداران این حوزه در کتابخانه عمومی کودکان باران رشت برگزار شد.
در این گردهمایی مجازی تخصصی که با استقبال خوب دوستداران حوزه کودک و نیز کتابداران کتابخانه های عمومی برگزار شد، در خصوص ویژگی های فرزندپروری و جدیدترین یافته های محققین در حوزه رفتار با کودک و اثرات برخورد مناسب با کودکان و همچنین نقش والدین در این حوزه بحث و تبادل نظر شد.
نسیبه عاشوری، مشاور خانواده و استاد دانشگاه در این کارگاه آموزشی یکروزه با برشمردن ویژگی های والدین کافی و کامل به بیان تفاوت های روش های تربیتی آنان پرداخته و در خصوص هریک از روشها توضیحات کاملی ارائه کرد.
گفتنی است، این نشست ویژه از صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl  در دسترس علاقمندان و دوستداران قرار گرفت.
نسخه قابل چاپ