فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛

کارگاه آموزش مجازی مهارتهای مطالعه در گیلان برگزار می شود

با هدف آموزش مهارت های خواندن و به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کارگاه آموزش مجازی مهارتهای مطالعه با حضور دکتر طاهره صابری، استاد دانشگاه و محقق، صبح روز چهارشنبه در صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کارگاه آموزش مجازی "مهارتهای مطالعه" با حضور دکتر طاهره صابری، استاد دانشگاه و محقق این حوزه، صبح روز چهارشنبه در صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان و با حضور دوستداران این حوزه برگزار خواهد شد.
در این کارگاه آموزشی یکروزه که به در آستانه هفته کتاب و گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزار می شود ضمن آموزش مهارت خواندن و مطالعه، در خصوص راه های تمرکز بر خواندن، راه های مختلف آغاز یک مطالعه سودمند، نحوه ادامه سیر مطالعاتی و ..  بحث و تبادل نظر خواهد شد.
گفتنی است این نشست ویژه روز چهارشنبه(21آبان) راس ساعت9/30صبح از صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl در دسترس علاقمندان و دوستداران حوزه کتاب و کتابخوانی خواهد بود. علاقمندان به شرکت در این نشست می توانند پس از ورود به صفحه اسکای روم با کلیک بر روی گزینه میهمان در این نشست مشارکت کنند.
 
نسخه قابل چاپ