فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در آستانه هفته کتاب و به میزبانی کتابخانه عمومی کودکان باران رشت؛

نشست مجازی فرزند پروری در گیلان برگزار می شود

به میزبانی کتابخانه عمومی کودکان باران رشت و در آستانه فرارسیدن گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، با حضور دکتر نسیبه عاشوری، مشاور خانواده و استاد دانشگاه، نشست مجازی فرزند پروریروز چهارشنبه در صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در آستانه فرارسیدن هفته کتاب، نشست مجازی «فرزند پروری»  با حضور نسیبه عاشوری، مشاور خانواده و استاد دانشگاه و دوستداران این حوزه برگزار خواهد شد.

در این گردهمایی تخصصی، در خصوص ویژگی های فرزندپروری و جدیدترین یافته های محققین در حوزه رفتار با کودک و اثرات برخورد مناسب با کودکان و همچنین نقش والدین در این حوزه بحث و تبادل نظر خواهد شد.

گفتنی است، این نشست ویژه روز چهارشنبه(21 آبان) ساعت11صبح از صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl  در دسترس علاقمندان و دوستداران خواهد بود. علاقمندان به شرکت در این نشست می توانند پس از ورود به صفحه اسکای روم با کلیک بر روی گزینه میهمان در این نشست مشارکت کنند.

نسخه قابل چاپ