فهرست

برنامه كتابخانه‌ها در هفته پيش ‌رو

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر؛ مسابقه کتابخوانی از کتاب «کندو کاوی بر مدیریت علوی» ویژه کارکنان دولت در گیلان برگزار می شود به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و با معرفی کتاب «کندو کاوی بر مدیریت علوی» مبتنی بر نامه پنجاه و سوم نهج البلاغه نوشته امیر هوشنگ آذر دشتی ویژه کارکنان دولت در گیلان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این مسابقه کتابخوانی که از روز سه شنبه (23مرداد) لغایت3 شهریور به مدت یک هفته و با معرفی کتاب «کندو کاوی بر مدیریت علوی» مبتنی بر نامه پنجاه و سوم نهج البلاغه نوشته امیر هوشنگ آذر دشتی ویژه کارکنان دولت در استان گیلان برگزار می شود، کارکنان دولت با پاسخگویی به سوالات طرح شده در بخش ویژه این مسابقه در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی اینترنتی www.gilanpl.ir از جوایز ارزنده این مسابقه بهره مند خواهند شد.
همچنین نسخه الکترونیکی این کتاب جهت مطالعه و شرکت در مسابقه را از اینجا قابل دریافت است.
گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان پیش از این نیز میزبان برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی در مناسبت های ملی و مذهبی با شرکت علاقمندان به کتاب و کتابخوانی بوده است.
همچنین مراسم تقدیر از 5 برگزیده نهایی این مسابقه همزمان با هفته دولت و در مراسمی با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد.
جهت شرکت در مسابقه اینجا کلیک فرمایید.
کتاب«کندو کاوی بر مدیریت علوی» مبتنی بر نامه پنجاه و سوم نهج البلاغه نوشته امیر هوشنگ آذر دشتی اثری ارزشمند و در تفسیر نامه حضرت امیر المونین علی(ع) به مالک اشتر در باب آیین زمامداری و مدیریت در حکومت علوی شامل ضرورت خودسازی، اخلاق رهبری (روش برخورد با مردم)، پرهیز از غرور و خودپسندی،  مردم گرایی، حق گرایی، ضرورت راز داری و جایگاه صحیح مشورت، اصول روابط اجتماعی رهبران و  شناخت اقشار گوناگون اجتماعی است.
کلمات کليدي
مسابقه کتابخوانی