فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تسليت

در پی عروج شهادت گونه فاتح نبل الزهرا؛

پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان منتشر شد

مدیر کل  کتابخانه های عمومی استان گیلان در پیامی عروج شهادت گونه سردار سرافراز سپاه اسلام، سردار محمدعلی حق بین را به محضر حضرت ولی عصر، خانواده معزز آن سردار بزرگ و مردم شریف گیلان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، متن پیام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به مناسبت عروج شهادت گونه فاتح نبل الزهرا بدین شرح است؛ 
بسم رب الشهدا و صدیقین
امروز سرداران شهید اسلام، ایران و گیلان سرافراز مهمانی از جنس صلابت و نجابت دارند، مهمانی که همواره مغموم جا ماندن از شهادت بود، شهیدی که جز شهادت هیچ مطاعی پاداش سال‌ها مجاهدت و ایثار ش نبود .                                                                                                                                             
شهید حق بین سال‌ها جبهه‌های مقاومت و نبردحق علیه باطل را همچون فرمانده و یار دیرینش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در پی شهادت پویید و اینک به سردار بزرگ دلها ملحق شد و به آنچه آرزو داشت رسید و مشی این اسطوره شجاعت، رشادت، ولایت مداری، مهر و عطوفت، مروت و مردانگی تا بیکرانه تاریخ این مرز و بوم حکایت زبان آزادگان و دلدادگان خواهد بود و تا خورشید بر می‌‌آید؛ زمین، خاطره آن همه ایثار و رشادت را فراموش نخواهد کرد و بر جریده تاریخ  عشق و اشتیاق به شهادت و وصال به معشوقش ماندگار خواهد ماند .                                                                                    
عروج شهادت گونه این سردار و فرمانده قلب‌ها، امیر عاشق و بی همتا را خدمت حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده معظم شهدا، همرزمان و دلدادگانش در استان گیلان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و برای خانواده صبور و مکرم ایشان طلب صبر جزیل از درگاه احدیت دارم.
کرمی
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان
سردار حق‌بین از جمله یاران سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت بود که در عملیات آزادسازی نبل و الزهرا در حلب سوریه نقش مؤثری ایفا کرد. وی از چند روز گذشته به‌دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود.