فهرست

تبريك

پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان به مناسبت روز معلّم؛

خلوص و صفای باطن راز ماندگاری و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم است

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن 12 اردیبهشت و هفته معلم، این روز را به آموزگاران مروج کتاب و کتابخوانی در سراسر استان گیلان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، یاسر تقوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان امروز دوشنبه (11 اردیبهشت) در پیامی به مناسبت فرا رسیدن "روز گرامی‌داشت مقام معلم" فرارسیدن هفته معلم را به تمامی آموزگاران پرتلاش در امر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تبریک گفت.
متن پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان بدین شرح است:
بسمه تعالی
"معلم متحول کننده‏ جان لایعلم انسان‌ها به روان عالم است"  مقام معظم رهبری(مدّظله العالی)
 
فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری (ره) و آغاز هفته معلم، یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام والای معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شکوه و عظمت مردان و زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم مقدس دانشگاه و مدرسه و فضای آسمانی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.
بی‌تردید راز ماندگاری و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفای باطن آنهاست و قطعا جوشش چشمه‌سارهای زلال پویندگان راه سعادت و تکامل بشری حاصل مجاهدت‌های معلمان و مربیان فرزانه‌ای است که امانت‌دار انسانند.
اینجانب به نوبه خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم را حضور همه معلمان و استادان فرهیخته و فرهنگ آفرین کشور و خصوصا آموزگاران پرتلاش در راه اعتلای فرهنگ مطالعه در میان دانش آموزان آینده ساز گیلان عزیزمان تبریک عرض نموده،  توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

یاسر تقوی
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان
كلمات كليدی : روز معلم , پیام تبریک