فهرست

تازه‌ترين اخبار

طی سه روز و با حضور روسای ادارات، مسئولین کتابخانه های عمومی و رابطین فرهنگی؛

کارگاه مجازی آموزشی گزارش و خبرنویسی در پرتال خبری سامان در گیلان برگزار می شود

نخستین کارگاه آموزشی خبر و گزارش نویسی و آموزش شیوه درج اخبار و اطلاعات در پرتال خبری کتابخانه ها طی روزهای 20 الی22 دی ماه ویژه مسئولین کتابخانه های عمومی، رابطین فرهنگی و روسای ادارات شهرستان های استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نخستین کارگاه آموزشی مجازی خبر و گزارش نویسی و آموزش شیوه درج اخبار و اطلاعات در پرتال خبری کتابخانه ها طی سه روز در گیلان برگزار می شود.
در این کارگاه آموزشی مجازی که توسط روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در روزهای دوشنبه(20دی) الی چهارشنبه(2 دی) و به تفکیک شهرستانی برگزار می شود، مسئولین کتابخانه های عمومی، رابطین فرهنگی و روسای ادارات شهرستانی با شیوه های خبر و گزارش نویسی به زبان ساده آشنا خواهند شد.
همچنین از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه سه روزه، نحوه درج اطلاعات و اخبار و گزارش های خبری از رویدادهای فرهنگی کتابخانه ها در پرتال های خبری سامان به عنوان مهمترین بستر اطلاع رسانی فعالیت های کتابخانه های عمومی خواهد بود.
گفتنی است کارگاه مجازی آموزشی گزارش و خبرنویسی در پرتال خبری سامان از فردا دوشنبه (20 دی) و به مدت 3 روز از ساعت9 صبح الی 12 از طریق صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی https://www.skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl برگزار خواهد شد.

 
كلمات كليدی : کارگاه آموزشی خبرنویسی