فهرست

اخبار برگزيده

در آخرین هفته مرداد و با معرفی دو عنوان کتاب؛

چهارصد و بیست و هشتمین شماره طرح «صبحانه با طعم کتاب» معرفی شد

چهارصد و بیست و هشتمین شماره طرح «صبحانه با طعم کتاب» با ارائه کتاب های «مکاتبات شهید رجایی» و «دایره کوچک دوست داشتن» ویژه رده سنی بزرگسال و کودک از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، چهارصد و بیست و هشتمین شماره طرح «صبحانه با طعم کتاب» با معرفی کتاب «مکاتبات شهید رجایی» نوشته کیومرث صابری و کتاب «دایره کوچک دوست داشتن» نوشته دایان آلبر از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان منتشر شد.


گروه سنی: بزرگسال
معرفی کتاب:  مکاتبات شهید رجایی
نویسنده:  کیومرث صابری
ناشر: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


 معرفی کتاب:
در اين كتاب، گزارشي از چگونگي انتخاب اولين نخست وزير جمهوري اسلامي ايران به انضمام مكاتبات شهيد رجايي با بني صدر فراهم آمده است. در اين گزارش توطئه هاي ضدانقلاب به سركردگي بني صدر، رئيس جمهور مخلوع عليه دولت شهيد رجايي بازگو مي شود.

بخشی از کتاب:
ساعت روي ديوار يك ربع به سه بعدازظهر را نشان مي دهد. شوراي امنيت كشور امروز جلسه دارد. اعضاي شورا يك به يك وارد سالن مي شوند. قرار بود از امروز جلسه رسماً زير نظر دكتر محمدجواد باهنر نخست وزير اداره شود. اما باهنر اين كار را به عهده رجايي گذاشت.


گروه سنی: کودک
کتاب: دایره کوچک دوست داشتن
نوشته: دایان آلبر
ناشر: آبمعرفی کتاب:
همه نیاز به دوست داشته شدن دارند. این کتاب دوست داشتن را در قالب یک دایره‌ی صورتی بامزه به تصویر می‌کشد و راه‌هایی که کودکان می‌توانند علاقه‌شان به دیگران را ابراز کنند، نشان می‌دهد. از گوش دادن گرفته تا مهربان بودن. بنابراین، با استفاده از این کتاب هر کودکی می‌بیند که چطور می‌تواند دایره‌ی دوست داشتن خودش را بزرگ کند.

بخشی از کتاب:

وقتی دایره دوست داشتن تو بزرگ است، احساس خیلی خوبی نسبت به خودت داری و با دیگران بهتر رفتار می¬کنی! برای همین می¬خواهم تمام راه هایی که می توانی دایره دوست داشتن خودت را بزرگ کنی به تو نشان دهم.فایل با کیفیت پوستر را از اینجا دریافت فرمایید.