فهرست

اخبار برگزيده

همزمان با برگزاری بزرگترین رویداد کتابخوانی کشور؛

خادمیاران آستان قدس رضوی استان گیلان به ترویج جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند

خادمیاران آستان قدس رضوی استان گیلان، با حضور در مهد ها، مدارس و دیدار با سالمندان به ترویج دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، خادمیاران آستان قدس رضوی استان گیلان، با حضور در مهد ها، مدارس و دیدار با سالمندان با برپایی نمایشگاه کتاب از منابع جشنواره رضوی وتوضیح نحوه شرکت در این رویداد بزرگ فرهنگی، به ترویج دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.
خادمیاران آستان قدس رضوی در حوزه کتاب و کتابخوانی، پیش از این نیز در دوره های گذشته جشنواره کتابخوانی رضوی در راستای اشاعه فرهنگ رضوی در بین کودکان، نوجوانان و جوانان و ابراز ارادت به حضرت امام رضا و خاندان پاک و مطهر ایشان، در هرچه باشکوه تر برگزارشدن این پویش مشارکت داشتند.
گفتنی است دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح ملی با همکاری مشترک نهاد کتابخانه های عمومی کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) از روز 22بهمن وسالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال گذشته آغاز و تا تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه و یا پایگاه اینترنتی razavi.samakpl.ir  در این مسابقه بزرگ شرکت و از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.
 

 
كلمات كليدی : جشنواره رضوی , خادمیارن آستان قدس رضوی