فهرست

اخبار برگزيده

همزمان با دهه فجر و با حضور حسین فتاحی؛

نشست اهمیت بازنویسی متون کهن برای کودکان و نوجوانان در گیلان برگزار می شود

به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و با حضور حسین فتاحی، نویسنده، پژوهشگر و تاریخ نویس مطرح کشور، و یکی از اساتید دانشگاه گیلان، نشست مجازی اهمیت بازنویسی متون کهن برای کودکان و نوجوانان فردا چهارشنبه(13بهمن) در گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با فرارسیدن دهه فجر انقلاب و با حضور حسین فتاحی، نویسنده، پژوهشگر و تاریخ نویس مطرح کشور، و فرزانه آقاپور، از کارشناسان ادبیات کودک و نوجوان و یکی از اساتید برجسته دانشگاه گیلان، نشست مجازی اهمیت بازنویسی متون کهن برای کودکان و نوجوانان در گیلان برگزار می شود.
همچنین در این نشست ویژه که بصورت مجازی و از طریق صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در معرض دید عموم علاقمندان به این حوزه قرار خواهد گرفت در خصوص تاثیر بازنویسی ادبیات کهن برای آشنایی قشر کودک و نوجوان بحث و تبادل نظر خواهد شد.
گفتنی است نشست هم اندیشی اساتید و صاحبنظران حوزه کتاب فردا چهارشنبه (13بهمن) ساعت 30/12 از طریق نشانی اینترنتی https://www.skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl برگزار خواهد شد.
علاقمندان شرکت در این نشست ویژه می توانند با ورود به این صفحه و کلیک بر روی گزینه میهمان در این برنامه مشارکت نمایند.
 


 
كلمات كليدی : متون کهن , حسین فتاحی