فهرست

اخبار برگزيده

به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛

نشست علمی مجازی فرسودگی شغلی و راه های مقابله با آن در رشت برگزار می شود

به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و با هدف بررسی عوامل بی انگیزگی برخی کارکنان سازمان ها در انجام امور محوله، نخستین نشست علمی مجازی فرسودگی شغلی و راه های مقابله با آن فردا چهارشنبه (13بهمن) در رشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در ادامه سلسله نشست های تخصصی و علمی به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست علمی مجازی فرسودگی شغلی و راه های مقابله با آن با حضور و سخنرانی محسن مشکبید حقیقی، استادیار روانشناسی، مشاور و عضو هیات علمی دانشگاه گیلان از طریق پلتفرم صفحه مجازی اسکای روم نهاد کتابخانه های عمومی کشور در معرض دید عموم علاقمندان به نشست های علمی قرار می گیرد.
در این نشست علمی که به منظور بررسی عوامل بی انگیزگی برخی کارکنان سازمان ها در انجام امور محوله برگزار می شود در خصوص راهکارهای غلبه بر بی انگیزگی کارکنان و کارمندان، راه های ایجاد علاقه به محیط کار و نحوه برخورد صحیح با دشواری ها و عوامل بی انگیزیگی در این محیط بحث و تبادل نظر خواهد شد.
گفتنی است علمی مجازی فرسودگی شغلی و راه های مقابله با آن فردا چهارشنبه (13بهمن) از ساعت 9صبح الی12 بصورت مجازی و از طریق پلتفرم صفحه مجازی اسکای روم نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی https://www.skyroom.online/ch/researchpl/researchpl برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت شرکت در این نشست علمی، تخصصی می توانند با ورود به این صفحه و کلیک بر روی گزینه میهمان از مطالب این ویژه برنامه بهره مند شوند.

 
كلمات كليدی : فرسودگی شغلی , نشست علمی