فهرست

اخبار برگزيده

بدلیل استقبال گسترده دوستداران کتاب و کتابخوانی در گیلان؛

مسابقه کتابخوانی از کتاب دختر شینا تمدید شد

مسابقه کتابخوانی از کتاب دختر شینا ویژه بانوان که همزمان به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و کمیته زنان و دفاع مقدس در گیلان برگزار می شود تا 22 دی ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مسابقه کتابخوانی از کتاب"دختر شینا" نوشته بهناز ضرابی زاده همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (سلام الله علیها) از روز چهارشنبه(8دی) بصورت الکترونیکی برگزار و با استقبال بسیار خوبی از سوی دوستداران کتاب و کتابخوانی مواجه شد.
حال پس از اتمام دوره برگزاری این مسابقه کتابخوانی که تا 20 دی ماه درجریان بود، دبیرخانه مسابقه از تمدید دو رورزه این رویداد کتابخوانی تا روز چهارشنبه(22 دی) سال جاری خبر داد.
همچنین این دبیرخانه اعلام کرد: علاقمندان شرکت در مسابقه کتابخوانی که با همکاری مشترکی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و کمیته زنان و دفاع مقدس در گیلان برگزار می شود، می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی www.gilanpl.ir و کلیک بر روی پوستر این مسابقه و پاسخ به سوالات مطرح شده از مضمون کتاب، در این رویداد کتابخوانی شرکت کنند.
بر اساس دبیرخانه برگزاری این مسابقه، اسامی برگزیدگان این مسابقه در روز 26 دی ماه همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (سلام الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهدا اعلام و با اهدای جوایز ارزنده ای از این افراد تجلیل خواهد شد.
گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در مناسبت های مختلف تقویمی، برنامه های مختلفی در پاسداشت ارزش های دینی، ملی و مذهبی برگزار می کند.
جهت شرکت در این مسابقه اینجا کلیک فرمایید.