فهرست

اخبار برگزيده

همزمان با گرامیداشت هفته کتاب و به میزبانی کتابخانه عمومی واجارگاه؛

محفل استانی انس با قرآن کریم با موضوع اهمیت تدبر در قرآن با محوریت سوره مبارکه ماعون برگزار می شود

محفل استانی انس با قرآن کریم با موضوع اهمیت و ضرورت تدبر در قرآن با محوریت سوره مبارکه ماعون صبح فردا سه شنبه(25 آبان) به میزبانی کتابخانه عمومی شمسی موسوی واجارگاه شهرستان رودسر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، محفل استانی انس با قرآن کریم با موضوع اهمیت و ضرورت تدبر در قرآن به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور یکی از اساتید این حوزه و اعضای محافل قرآنی سراسر استان گیلان به میزبانی کتابخانه عمومی شمسی موسوی واجارگاه شهرستان رودسر برگزار می شود.
در این محفل قرآنی که با محوریت بررسی سوره مبارکه "ماعون" و با حضور مسئولین اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در سالن اجتماعات این کتابخانه برگزار می شود، ضمن تفسیر این سوره مبارکه در خصوص ویژگی های سوره و نیز اهمیت آن تبادل نظر خواهد شد.
گفتنی است محفل استانی انس با قرآن کریم با موضوع اهمیت تدبر در قرآن ساعت 30/10 فردا سه شنبه(25 آبان) در سالن فعالیت های جنبی کتابخانه عمومی شمسی موسوی واجارگاه برگزار و از طریق صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی https://www.skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl نیز در معرض دید عموم دوستداران علوم قرآنی قرار خواهد گرفت.