فهرست

اخبار برگزيده

به مناسبت آغاز هفته وحدت و با هدف تکریم اعضای کتابخانه های عمومی؛

طرح بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب در کتابخانه های عمومی گیلان اجرا می شود

با هدف تكريم اعضا و تشويق ايشان به بازگشت منابع اماني خود، طرح هفته وحدت با محوریت بخشودگی 100درصدی جرائم دیرکرد کتاب های به امانت رفته در روزهای تعطیلی کتابخانه ها و پیش از آن در کتابخانه های عمومی سراسر استان گیلان اجرا مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، طرح هفته وحدت با محوریت بخشودگی 100درصدی جرائم دیرکرد کتاب های به امانت رفته در روزهای تعطیلی کتابخانه ها و پیش از آن بمناسبت گرامیداشت هفته وحدت در کتابخانه های عمومی سراسر استان گیلان اجرا مي‌شود.  در این طرح که به منظور تشویق و جلب حضور عموم مردم و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی اجرا می شود، همه اعضايي كه منابع اماني خود را در تاريخ‌هاي 25 مهر لغايت 2 آبان‌ماه به كتابخانه عودت دهند مشمول تخفيف 100 درصدي جرائم ديركردي خواهند شد.
همچنین علاوه بر اجرای طرح هفته وحدت در 85 باب کتابخانه عمومی در سراسر استان گیلان، این مراکز از این پس در همه شرایط کرونایی بجز وضعیت قرمز به صورت تمام وقت به ارائه خدمات کتابخانه ای و برگزاری فعالیت های فرهنگی پرداخته و میزبان دوستداران کتاب و کتابخوانی خواهند بود.
گفتنی است استان گیلان هم اکنون دارای 85 باب کتابخانه عمومی در 17 شهرستان با بیش از 1میلیون جلد کتاب در این مراکز فرهنگی است.
 
كلمات كليدی : بخشودگی جرائم , دیرکرد کتاب , امانت کتاب , هفته وحدت