بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


با برگزاری ده ها برنامه فرهنگی ویژه ماه محرم؛ کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنگرود میزبان دوستداران کتاب شدند به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود و با حضور اقشار مختلف مردم برنامه های فرهنگی ویژه با محوریت پاسداشت فرهنگ عاشورایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان، در این برنامه های فرهنگی که با برنامه ریزی کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود و همزمان با آخرین ماه تابستان برگزار شد اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی با حضور در کتابخانه های عمومی و مشارکت در این برنامه ها اوقات خود را سپری کردند.
در بخشی از این برنامه های فرهنگی که توسط کتابداران کتابخانه عمومی شمس لنگرودی لنگرود و با برگزاری جلسه مطالعاتی، نمایشگاه کتاب عاشورایی برگزار شد، دوستداران کتاب ضمن خوانش کتاب هایی با موضوع قیام حضرت ابا عبدلله الحسین(ع) با ابعاد مختلف این حادثه آشنا شدند.
کتابداران کتابخانه عمومی علامه طباطبایی شلمان نیز با برگزاری نشست کتاب خوان کتابخانه ای و ویژه برنامه نمایشنامه خوانی میزبان علاقه مندان کتاب و کتابخوانی شدند.
همچنین کتابداران کتابخانه حضرت زهرا(س) کومله نیز با اجرای برنامه قصه گویی که با حضور اعضاء کودک و نوجوان مهد ستاره های قرآنی برگزار شد، میزبان جمعی از علاقمندان کتاب بودند.
کتابخانه امام علی (ع) اطاقور نیز با برگزاری نشست جمع خوانی از کتاب «طریق عشق، نگاهی گذرا به نهضت سالار شهیدان» نوشته حامد علی اکبرزاده، میزبان جمعی از اعضای کتاب خوان شد.
گفتنی است کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود از فعالترین مراکز فرهنگی این شهرستان بوده و در مناسبت های مختلف فرهنگی میزبان دوستداران کتاب و کتابخوانی هستند.

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 219