بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
همزمان با آخرین ماه فصل تابستان؛ برنامه هاي فرهنگي ویژه در كتابخانه عمومی تالش برگزار شد به همت كتابداران و با حضور جمعی از اعضای فعال، برنامه هاي متنوع فرهنگي با محوریت معرفی کتاب در کتابخانه عمومی 17شهریور تالش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در اين برنامه های فرهنگی که با حضور اعضای فعال کتابخانه عمومی 17شهریور تالش و با هدف ترغیب این اعضا به خوانش کتاب های مختلف کتابخانه و آشنایی با علوم مختلف برگزار شد، ضمن با هم خواني بخشی از كتب علوم پايه و نجوم در خصوص ویژگی های این کتاب ها توضیحاتی از سوی کتابداران عنوان شد.
كتابداران کتابخانه عمومی 17 شهریور تالش در ادامه برگزاری برنامه های فرهنگی در این کتابخانه با حضور در مهد كودك غنچه هاي زندگي تالش به قصه گويي براي كودكان پرداختند.
همچنين بمناسبت فرارسيدن ايام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نشست كتاب خوان «محرم» با همکاری بسيج خواهران زينب جوكندان تالش، با موضوع شخصيت و ويژگي هاي قیام امام حسين (ع) و با معرفی کتاب هایی در این موضوع برگزار شد.
برگزاری محفل ادبي قطره همراه با شعر خواني و نقد ادبي اشعار و برگزاری نشست های کتاب خوان با معرفی کتاب های مختلف از دیگر برنامه های کتابخانه عمومی 17شهریور در واپسین ماه فصل گرم تابستان بود.
گفتنی است کتابخانه عمومی 17شهریور تالش از کتابخانه های فعال استان در زمینه برگزاری برنامه های فرهنگی است و در مناسبت های مختلف تقویمی شاهد برگزاری برنامه های گوناگونی می باشد.


 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 120