بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1398/4/16 يكشنبه با حضور سرپرست استانداری گیلان صورت گرفت؛ محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی در رشت گلباران شد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان و جمعی از مسئولین و مردم گیلان با همراهی سرپرست استانداری گیلان با حضور در محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی، محل شهادت ایشان را گلباران کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ همزمان با ۱۵ تیر ماه سالروز شهادت تنها استاندار شهید کشور و معاون عمرانی وی صبح دیروز شنبه(15تیر) محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی در رشت با حضور ارسلان زارع سرپرست استانداری گیلان، معاونین و جمعی از مدیران کل استان گلباران شد.
در این مراسم که خانواده معزز شهیدان انصاری و نورانی و جمعی از مردم و مسئولان استان نیز حضور داشتند، ضمن گلباران یادمان محل شهادت این شهیدان، به مقام شامخ این دولتمردان شهید ادای احترام شد.
همچنین در این مراسم فرزند شهید نورانی از نحوه شهادت شهیدان انصاری و نورانی خاطره‌ای بیان کرد. شهیدان علی اخوین انصاری و علیرضا نورانی در ۱۵ تیرماه سال ۱۳۶۰ در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان و یک هفته پس از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در مسیر عزیمت به محل استانداری گیلان در خیابان لاکانی شهر رشت به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند.

 
بيشتر
 [PageVisit]