بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


در بازدیدی سرزده و به منظور گفتگو با کتابداران و اعضا؛ رئیس شورای اسلامی شهر رشت از کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع) رشت بازدید کرد سیدامیرحسین علوی،رئیس شورای اسلامی شهر رشت در بازدید سرزده و به منظور دیدار و گفتگو با کتابداران و اعضای کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع) رشت از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این بازدید که در پی دیدار وی با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان صورت می پذیرد ضمن گفتگو با کتابداران کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع) رشت از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات فرهنگی این کتابخانه قرار گرفت.
سید امیر حسین علوی همچنین با قدردانی از زحمات و تلاشهای مسئول و کتابداران این کتابخانه، اقدامات انجام شده در این محیط فرهنگی را چشمگیر عنوان کرد.
وی در بازدید از سالن مطالعه این کتابخانه و گفتگو با اعضا و مراجعین از کمبود فضای مطالعه نسبت به آمار مراجعین به این کتابخانه اظهار نگرانی کرد و گفت: امیدواریم با همکاری های سازنده شورای اسلامی، شهرداری و اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان بتوانیم نسبت به تامین فضای مناسب مطالعه در محله های رشت اقدام کنیم.
 


 
 [PageVisit]