بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1398/4/11 سه‌شنبه دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام کرد؛ افزایش ۶ برابری مشارکت در پویش مجازی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حالی که ۴ روز تا پایان مهلت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی باقیست، بیش از ۷۷ هزار نفر از طریق بخش پویش مجازی در این جشنواره شرکت کرده‌اند که این آمار تا کنون، نشان از افزایش حدود ۶ برابری مشارکت در پویش مجازی این جشنواره، نسبت به دوره گذشته را دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با اعلام دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی، در حالی که ۴ روز تا پایان مهلت شرکت در نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی (۱۵ تیرماه) باقی است، تعداد شرکت کنندگان در پویش مجازی این جشنواره از مرز ۷۷ هزار نفر عبور کرده است. این درحالی است که در هشتمین دوره این جشنواره در سال گذشته، تعداد شرکت کنندگان در بخش پویش مجازی ۱۳ هزار نفر بود.

این آمار که در حال افزایش است، تاکنون در بخش پویش مجازی بیش از ۶ برابر، نسبت به دوره گذشته (هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی) افزایش داشته است.

در این دوره از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، پویش مجازی به دو صورت برگزار می‌شود که بر این اساس در رده سنی کودک (پویش کتابخوان مجازی) با ضبط فیلم موبایلی از معرفی کتاب‌های جشنواره  و در گروه‌های سنی نوجوان و همچنین جوان و بزرگسال (پویش نشست کتابخوان مجازی)، با ضبط فیلم موبایلی از معرفی کتاب‌های جشنواره یا مرتبط با موضوع جشنواره انجام می‌شود.

گفتنی است که فایل‌های ضبط شده باید به مدت ۵ دقیقه و با حجم نهایتا ۷۰ مگابایت باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به منظور شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی (اینجــــا) را ببینید.

بيشتر
 [PageVisit]