بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
در آستانه هفته دفاع مقدس؛ همایش تورقی بر کتاب دفاع مقدس در گیلان برگزار می شود با هدف اجرای برنامه‌های مختلف در حوزه دفاع مقدس با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و دانشگاه علوم و فنون امام خامنه ای(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه، همایش تورقی بر کتاب دفاع مقدس ۳۰ شهریور ماه امسال در زیباکنار گیلان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همایش" تورقی بر کتاب دفاع مقدس" با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی استان گیلان و دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه در تاریخ 30 شهریورماه ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) زیباکنار گیلان برگزار می‌شود.
تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، معرفی کتاب «رقص روی یک پا»، معرفی کتاب «هستی» در حوزه کودک و نوجوان، اجرای نمایشنامه‌خوانی در حوزه دفاع مقدس و خاطره‌گویی فرماندهان دفاع مقدس از بخش‌های مختلف همایش "تورقی بر کتاب دفاع مقدس" است. گفتنی است این همایش یک روزه که از ساعت۹ صبح روز شنبه(۳۰شهریور) باحضور مسئولین استانی، سرداران و فرماندهان دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا آغاز خواهد شد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 184