بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
آرزو ملکی منش، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران
آرزو ملکی منش، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

1398/5/16 چهارشنبه با سخنرانی عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران؛ کارگاه آموزشی «شیوه های فرزند پروری» در کتابخانه عمومی خشکبیجار برگزار شد با حضور جمعی از بانوان علاقمند به مسائل تربیتی و با سخنرانی عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، کارگاه آموزشی «شیوه های فرزند پروری» در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی خشکبیجار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این کارگاه آموزشی یکروزه که روز یکشنبه(13مرداد)، باهمکاری مشترک کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار و شهرداری این شهر و با حضور آرزو ملکی منش، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، بعنوان سخنران؛ زهرا حسینی رئیس شورای شهر خشکبیجار، کتابداران، مدیران و مربیان آموزش و پرورش و جمعی از بانوان علاقمند برگزار شد در خصوص جدیدترین شیوه های فرزند پروری و تربیت کودک بحث و تبادل نظر شد.
ملکی: خانواده ها همواره باید در معرض یادگیری و رشد مهارت های فردی و اجتماعی باشند
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران در این کارگاه آموزشی ضمن تشکر از هنگامه پی سپار، مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار و کتابداران این کتابخانه در برگزاری دوره های مختلف آموزشی با هدف توانمند تر کردن بانوان در ورود به عرصه های اجتماعی و ایفای نقش بهتر در عرصه های تربیتی خانواده، هدف از برگزاری کارگاه آموزشی «شیوه های فرزند پروری» را آگاهی بخشی به مادران جوان با استفاده روشهای مختلف تربیت فرزند و در نتیجه داشتن جامعه ای سالم و بانشاط عنوان کرد.
آرزو ملکی منش با بیان اینکه خانواده تنها نهاد فطری و طبیعی در جامعه بشری است که افراد آن جامعه وابستگی روحی و عاطفی بسیار زیادی با یکدیگر دارند، از این نهاد کوچک اجتماعی به عنوان باغ و بوستانهایی یادکرد که فرزندان گلها و میوه های این باغ هستند.
ملکی همچنین با تشبیه مادران به باغبان و پدران به سنگربان این باغ ها اضافه کرد: طراوت و شادابی فرزندانمان به عنوان گلهای زندگی، بستگی بسیاری به آگاهی پدران و بخصوص مادران در زمینه های تربیتی دارد و این افراد همواره باید در معرض یادگیری و رشد مهارت های فردی در زمینه های مختلف باشند.
گفتنی است بیان سوالات مختلف از سوی مادران و تبادل نظر با سخنران این کارگاه آموزشی پایانبخش این نشست یکروزه در کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار بود.


 
بيشتر
 [PageVisit]