بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
به منظور بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا؛ امام جمعه و سرپرست فرمانداری صومعه سرا به دیدار کتابداران رفتند سرپرست فرمانداری شهرستان صومعه سرا و امام جمعه این شهرستان در بازدیدهای جداگانه ای که به منظور بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی این شهرستان صورت پذیرفت با رئیس اداره کتابخانه های عمومی صومعه سرا و کتابداران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، سیدجلال سیدمحمدی، سرپرست فرمانداری صومعه سرا و حجت الاسلام مهدی راشدی، امام جمعه این شهرستان در بازدید از کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) به عنوان کتابخانه مرکزی این شهرستان، ضمن دیدار با تقی حقیقت، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، از نزدیک در جریان فعالیت های متنوع، خدمات کتابداری، فرهنگی و اطلاع رسانی این مرکز قرار گرفتند.

این مسئولین همچنین با عضویت افتخاری در کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت کردند. قول مساعد سرپرست فرمانداری صومعه سرا جهت رفع نیازمندی های کتابخانه های عمومی این شهرستان با استفاده از ظرفیت اعتبارات شهرستانی و جلب کمک دیگر دستگاه های اجرایی از دیگر محورهای این گفتگو بود. شهرستان صومعه سرا هم اکنون دارای 5باب کتابخانه عمومی فعال در تولم شهر، صومعه سرا، گوراب زرمیخ، طاهرگوراب و لیفشاگرد است.
  [PageVisit]