بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
شس

شسی

شسی

شسی

شس

شصی

شسی

شی

شسی

شس

شس

شسی

شی

شس

سشی
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و در کتابخانه عمومی رودبار: نمایشگاه کتاب آزادی شهرخون گشایش یافت سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار از برگزاری نمایشگاه کتاب و پوستر به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره آزادسازی خرمشهر و حماسه سوم خرداد روز ایثار و مقاومت و پایداری در کتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، محمد فکور ضمن اعلام این خبر از اهداف برگزاری این نمایشگاه کتاب، آشنایی نسل جوان با فرهنگ جبهه و خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و یاد آوری حماسه سوم خرداد بعنوان رخداد بزرگ و سرنوشت ساز (آزادی خرمشهر) برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده سازان این سرزمین و یادآوری دلاور مردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام دانست.
وی اضافه کرد: بی تردید آزادسازی خرمشهر یک فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی مردانی است که با اتکا به قدرت الهی پای به عرصه جهاد نهادند و با نمایش ایمان پولادین خود که برگرفته از تعالیم اسلام ناب محمدی(ص) است، حماسه‌ای جاوید را رقم زدند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشتند .
فکوری خاطر نشان کرد: آزادگان ما تاریخ اسارت اند، تاریخ شفاهی که می توان آنها را ثبت کرد و برای آیندگان به یادگار گذاشت و آنچه به واقع بر این سروهای آزاد وطن رفته است قابل گفتن یا نوشتن نیست و جنگ تحمیلی با همه سختی ها و مشکلات عدیده اش آزمایشی بزرگ برای نسلی بزرگ بود. گفتنی است این نمایشگاه به مدت یک هفته در کتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار دایر می باشد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1612