بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
با هدف معرفی کتاب توسط کتابداران در روزهای تعطیلی کتابخانه ها؛ فراخوان پویش هر کتابدار یک کتابخوان منتشر شد با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی در سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب توسط کتابداران در روزهای تعطیلی کتابخانه ها پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» برگزار می شود.

این پویش که ویژه کتابداران بوده و علاقه مندان می توانند با ارسال فیلم به شناسه ketabclipadmin در پیام رسان سروش و انتشار فیلم معرفی کتاب در اینستاگرام با هشتک #هر_کتابدار_یک_کتابخوان و منشن کردن صفحه نهاد (iranpl) در این پویش شرکت کنند. 

ضبط فیلم به صورت افقی و حداکثر در ۵ دقیقه، بیان نام و و نام خانوادگی، عنوان کتاب و نام نویسنده قبل از معرفی کتاب، ارسال مشخصات همراه با فایل شامل نام و نام خانوادگی، استان، شهرستان، نام کتابخانه، شماره تماس، عنوان کتاب، نام نویسنده و ناشر از ضوابط شرکت در این پویش است. 

 [PageVisit]