بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
در پی فراخوان نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام شد؛ اهدای ۳۵۰۰ جلد کتاب از سوی مردم گیلان برای احیای کتابخانه عمومی تفکر مردم استان گیلان پس از فراخوان نهاد کتابخانه های عمومی کشور جهت بازسازی کتابخانه عمومی تفکر شهریار که در اغتشاشات آبان ماه سال جاری توسط آشوبگران به آتش کشیده شد با اهدای ۳۵۰۰ جلد کتاب به پویش بازسازی کتابخانه تفکر شهریار عمومی پیوستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در پی فراخوان نهاد کتابخانه های عمومی کشور جهت بازسازی کتابخانه عمومی تفکر شهر باغستان از توابع شهرستان شهریار، مردم استان گیلان برای بازسازی و تجهیز این کتابخانه، با حضور در کتابخانه های عمومی استان گیلان و اهدای کتاب های خود به تعداد ۳۵۰۰ جلد در این اقدام ارزشمند مشارکت کردند.

کتاب های اهدا شده از سوی مردم گیلان که در موضوعات مختلف و به ارزش تقریبی۳۵۰ میلیون ریال است، پس از جمع آوری به نهاد کتابخانه های عمومی کشور ارسال شد.

مردم گیلان پیش از این نیز با شرکت در طرح های ملی «بهار مهربانی»، «مهربانی در مهر»، «بهار مهربانی در بهار قرآن» عمق مهر و علاقه خود به مردم میهن مان را نشان دادند.

گفتنی است، علاقه مندان برای کمک به بازسازی این کتابخانه در حوزه‌های عمرانی، جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی، تأمین تجهیزات اعم از قفسه، میز و صندلی می توانند به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود مراجعه کنند و جهت واریز کمک های نقدی نیز شماره حساب ۲۶۷۷۲۱۰۰۹ و یا شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۵۸۲۱۷۸۶ به نام انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهریار، نزد بانک تجارت اعلام شده است.

 [PageVisit]