بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
همزمان با هفته بسیج؛ کارگاه خانواده و اقتصاد مقاومتی در کتابخانه عمومی شهید رجایی سنگاچین برگزار شد همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس سازمان بسیج مستضعفین، کارگاه آموزشی یک روزه خانواده و اقتصاد مقاومتی با استقبال اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهید رجایی روستای سنگاچین بندر انزلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این کارگاه آموزشی یکروزه که با حضور یکی از اساتید حوزه اقتصاد مقاومتی و با استقبال اعضا، خانواده ها و دوستداران کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی سنگاچین برگزار شد، در خصوص راه های هزینه کرد در شرایط اقتصادی مختلف، راه های موفقیت در حفظ سرمایه خانواده توسط مادران و نیز پرهیز از اصراف بحث و تبادل نظر شد.
گشایش نمایشگاه کتاب در حوزه بسیج و مقاومت 8ساله مردم ایران در جنگ تحمیلی در کتابخانه عمومی شهدای هشتم شهریور غازیان بندر انزلی از دیگر برنامه های این شهرستان همزمان با گرامیداشت هفته بیسج بود.
گفتنی است کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی در مناسبت های مختلف برنامه های فرهنگی متنوعی برای دوستداران کتاب اجرا می کنند.
 [PageVisit]