بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود؛ آغاز دوره مقدماتی «ارتباط نوشتاری» برای تمامی کارکنان و کتابداران نهاد نخستین دوره از مجموعه‌های آموزشی «مهارت‌های ارتباطی» با عنوان «ارتباط نوشتاری» برای استفاده تمامی کارکنان و کتابداران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از روز ۲۵ خردادماه آغاز می‌شود.

ارتباط نوشتاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دوره مقدماتی «ارتباط نوشتاری» از سلسله مجموعه‌های آموزشی «مهارت‌های ارتباطی» از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف بهبود اثربخشی و تعاملی کتابداران و کارکنان نهاد از روز چهارشنبه بیست و پنجم خردادماه از طریق سامانه آموزش به نشانی amoozesh.iranpl.ir آغاز می‌شود.

نخستین مرحله و سطح از دوره آموزشی «ارتباط نوشتاری» از طریق سامانه آموزشی کارکنان نهاد و بدون نیاز به ثبت‌نام از تاریخ یاد شده در دسترس تمامی همکاران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خواهد بود.

دوره مقدماتی «ارتباط نوشتاری» به عنوان نخستین بخش از این دوره آموزشی در قالب ۷ جلسه و ۱۶ ساعت آموزشی به کارکنان و کتابداران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ارائه خواهد شد.

مجموعه آموزشی «مهارت‌های ارتباطی» بر اساس نیازسنجی‌های آموزشی و ضرورت بهبود اثربخشی ارتباطی و تعاملی همکاران، اعم از کتابداران و کارکنان ستادی شاغل در نهاد، در سه مرحله نوشتاری، گفتاری و غیرکلامی؛ و دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می‌شود.

 [PageVisit]