بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ضصث

ضصث

ضصث

23ث

2345

فغع
با معرفی5عنوان کتاب توسط دانش آموزان؛ نشست‌ کتاب‌خوان مدرسه ای در مدرسه ثمین شهرستان املش برگزار شد همزمان با هفته بهداشت روانی و به همت کتابداران کتابخانه عمومی آیت الله میرزا حبیب الله املشی نشست کتاب خوان مدرسه ای در مدرسه ثمین شهرستان املش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این نشست کتاب خوان ویژه که همزمان با هفته بهداشت روان و با همکاری مشترک کتابخانه عمومی آیت الله میرزا حبیب الله املشی و آموزش پرورش شهرستان املش برگزار شد، 5عنوان کتاب با محوریت بهداشت روان توسط دانش آموزان معرفی شد که در ادامه به بخش هایی از این کتاب ها می پردازیم؛
جوان و آرامش روان مشکلات مشاوره و درمانگری با نگرش اسلامی؛ نوشته علی نقی فقیهی؛ انتشارات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه/ ارائه توسط؛ توسط فاطمه اسدی (دانش آموز)
این کتاب در هشت محور مشاوره و نظریه پردازی، مشاوره و آسیب های مشاوره و اضطراب، مشاوره و مشکلات روانی نوجوانان و جوانان مشاوره و شناخت، رفتار درمانگری، مشاوره و زوج درمانگری، مشاوره و سلامت روان تنظیم شده و به برخی یافته های جدید در راستای هدف یاد شده دست یافته است .
بهداشت روانی در آموزش؛ نوشته فریتس ردل؛ انتشاران بنگاه ترجمه ونشر کتاب/ ارائه توسط؛ یگانه تحریری (دانش آموز)
در این کتاب بهداشت روانی به عنوان جزئی از بهداشت عمومی به مواردی چون،  افزایش سطح بهداشت روانی از طریق ارتقاء آگاهی های جامعه در مورد بیماری های روان، شناسایی و تشخیص زودرس اختلالات روانی و درمان آن ها، پیشگیری از عوارض و عود بیماری و توانبخشی بیماران و پیشگیری از بروز بیماری های روانی از طریق پیشگیری و درمان بیماری های جسمی می پردازد.
نوجوان امروز دغدغه های وشیوه های برخورد؛ نوشته پل هنری؛ انتشارات پیک بهار/ ارائه توسط؛ توسط مریم باقری (دانش آموز)
کتاب حاضر حاوی اطلاعاتی است در زمینه‌ مشکلات موجود میان نوجوانان و شیوه‌های صحیح برخورد با آن‌ها که در چند بخش احساسات ، رفتار ، رفتارهای جنسی بدن، مواد مخدر، مباحث مربوط به مدرسه و سرانجام دریافت کمک و مراجعه به متخصصان آمده است.
بهداشت روانی خانواده؛ نوشته یدالله کوثری؛ انتشارات سپاه انقلاب اسلامی/ ارائه توسط؛ الهه راهنما (دانش آموز) 
کتاب حاضر با عنوان بهداشت روانی خانواده ابتدا به مباحث کلی پیرامون بهداشت روانی پرداخته و سپس موضوعات  مربوط به کار بست بهداشت روانی در خانواده را مطرح کرده است.
بهداشت روانی در مدارس؛ نوشته ماری ایتکینسون؛ انتشارات آییژ/ ارائه توسط؛ عسل عبداللهی (دانش آموز)
کتاب بهداشت روانی در مدارس شامل چهار بخش نظریه های مخلف درباره رشد را از دیدگاه روانشناسان معرفی و مورد بررسی قرار می دهد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 487