بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
67i

67i

67i

67i

67
فرماندار رشت در دیدار با سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان: توسعه فرهنگی بدون توجه به کتابخانه های عمومی ممکن نیست میرشمس مومنی زاده در دیدار با کرمی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفت: حمایت از امر کتابخوانی وظیفه مهم همه مسئولین است و توسعه فرهنگی بدون توجه به کتابخانه های عمومی ممکن نیست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان پیش از ظهر امروز یکشنبه (8مهر) با همراهی معاونین و مسئولین این اداره کل با حضور در فرمانداری شهرستان رشت با میرشمس مومنی زاده دیدار کرد.
سیر صعودی شاخصهای مطالعه کتابخانه های عمومی شهرستان رشت

پریسا کرمی در این دیدار با تبریک انتصاب میرشمس مومنی زاده به عنوان فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشت با اشاره به تجربه پربار وی درحوزه کتابخانه های عمومی شهرستان های مختلف استان، این انتخاب را پشتوانه بسیار خوبی برای مجموعه کتابخانه های عمومی عنوان کرد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به روند صعودی و رشد شاخصهای مطالعه کتابخانه های شهرستان رشت در سالهای اخیر اظهار امیدواری کرد مشکلات موجود در این حوزه با حمایت فرماندار شهرستان رشت و کمک دیگر مسئولین مرتفع شود.

فرماندار شهرستان رشت نیز در این دیدار با بیان اینکه بازخورد فعالیت های فرهنگی در جامعه زمانبر است و کار فرهنگی باید مستمر باشد خاطرنشان کرد: حمایت از امر کتابخوانی وظیفه مهم همه مسئولین است و توسعه فرهنگی بدون توجه به کتابخانه های عمومی ممکن نیست.
میرشمس مومنی زاده همچنین با بیان اینکه در حوزه کتابخوانی در شهرستان رشت مشکل عمده ای جز کمبود فضای مطالعه وجود ندارد گفت: از همه ظرفیت های موجود برای رشد و توسعه کتابخانه ها بهره خواهیم برد.
گفتنی است در این نشست مقرر شد، جلسه ویژه ای برای بررسی بیشتر موضوعات مربوط به کتابخانه های عمومی شهرستان رشت برگزار شد.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 495