بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
zsdc

zsc

zsc

zsc

xcz

df
به منظور پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس؛ نمایشگاه جلوه های ایثار در کتابخانه عمومی رودبار گشایش یافت در آخرین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس نمایشگاه کتاب و هنرهای دستی و نقاشی و عکس و پوستر «جلوه‌های ایثار» درکتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، نمایشگاه جلوه های ایثار با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان این شهرستان با حضور غلامرضا حسن پور، رئیس بسیج هنرمندان استان گیلان؛ محمدفکور، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار؛ خشنود رضایی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان رودبار در کتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار گشایش یافت.
محمدفکور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار مراسم افتتاح این نمایشگاه هدف از برپایی آن را آشنایی نسل جوان با فرهنگ جبهه و خاطرات رزمندگان  هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: وقایع جنگ تحمیلی هشت ساله به عنوان یک دانشگاه برای جوانان است و آنها می توانند از آن دوران درس ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت را بیاموزند. گفتنی است این نمایشگاه به مدت یک هفته در کتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار دایر می باشد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 371