بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
3

wef

wef

erf

erf

gfb
در مراسمی با حضور مسئولین شهرستان رضوانشهر؛ خیابان و پل کتاب در رضوانشهر نامگذاری شد با پیگیری های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر و حمایت شهرداری و شورای اسلامی این شهر، پل و خیابان کتاب در شهر رضوانشهر نامگذاری و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در مراسم نامگذاری و بهره برداری از پل و خیابان کتاب رضوانشهر که با حضور حجت‌الاسلام لطف‌الله عبدالهی
 ،امام جمعه رضوانشهر؛ عسگر حسنی پور، فرماندار این شهرستان؛ ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر؛ مازیار صفایی، شهردار، اعضای شورای اسلامی و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد، طی مراسمی از اقدامات فرهنگی شهردار رضوانشهر و پیگیری های اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان قدردانی شد.
گفتنی است اقدامات شهرداری رضوانشهر در راستای سند توسعه پنجساله اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برای شاداب سازی و رفع مشکلات کتابخانه ها و با تصویب آن در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر صورت پذیرفت و در این مرحله با نامگذاری خیابان و پل منتهی به کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع)رضوانشهر و همچنین گلکاری و شاداب سازی محوطه کتابخانه ادامه یافت. کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر یکی از کاندیداهای اصلی طرح استانی کتابخانه الگو است.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 444